Карма- це сукупність вчинків та їх наслідків, які визначають долю людини.

Кармічний менеджмент – це принципи управляння проектами та командою, які визначають, як долю самого проекту, так і його прибутковість а також дають рекомендації щодо досягнення цього прибутку.

Про що ж нам каже кармічний менеджмент?

Він вчить нас, що досить кидати кості та ворожити на кавовій гущі. Є кармічні закони всесвіту, які діють навіть в такому матеріальному світі, як бізнес.

Перше і дуже важливе, що нам треба запам’ятати це- «Шанс на успіх завжди рівний 100%». Ніяк не менше!

Теоретично , якщо не брати до уваги, що все може піти шкереберть/не за планом/ форс-мажори та інше, то будь-який проект, будь-яка фантазія може бути втілена в життя. А те, що ще вчора здавалося фентезі ,вже сьогодні є звичайною буденністю.

Друге! Якщо те що ми робимо іноді працює, а іноді ні- воно НЕ ПРАЦЮЄ!

І необхідно перестати робити те, що з якоїсь причини не працює і спрямувати зусилля на те, що дійсно дає результат.

Всі наші проблеми від непорозуміння. І нам необхідно знайти ту саму причину ,що є істиною.

От тут необхідно пригадати, як виглядає айсберг.

Так і в кармічному управлінні. Те, що ми бачимо зверху це лише те, що здається нам дійсним, а те, що ми бачимо під водою- є дійсним справді.

Карма- це нульовий level. Той самий рівень, який підтримує всі наші процеси.

На цьому самому моменті треба трошки зупинитися, щоб зрозуміти всю сутність кармічного менеджменту. Бо тут стає ясно, що це симбіоз законів Всесвіту, людської долі, комерційних питань та менеджменту. Одне не можливе без іншого. Кармічний менеджмент вчить нас, що навіть у бізнесі, навіть у проекті все визначає наше відношення до людей і наша сутність.

Як в дитинстві мама казала:«Стався до людей так, як хочеш, що б вони ставилися до тебе»

Перекладаємо: «Стався до людей добре і вони (разом з вдячним Всесвітом) допоможуть твоєму проектові стати успішним/прибутковим».

Здається, намішано всього: і трішки карми, і трішки менеджменту і просто людських та етичних норм. З іншого боку-все логічно. Є причина і є наслідки.

Що ж радять нам робити для того, що б запустити в дію це «колесо успіху»?

Все що ми з вами хочемо мати ми маємо спочатку віддати іншим.

Ну а чому б і ні? Напевно, всі ми люди і всі ми хочемо дещо схожих речей. Гарну роботу, гідну зарплатню, цікавих проектів, чемних колег і т.і.

Я роблю успішними всіх навколо-вони роблять успішним мене. Я роблю для своєї компанії чудовий/цікавій/ нереальній проект — компанія стає відомою і піднімає мій статус — приблизно так.

Тут треба виділити декілька груп учасників:

1. Колеги або ж підлеглі.

Це ваша команда проекту, або просто люди які сидять навколо вас в кабінеті, ваш відділ і навіть вся ваша компанія. Офіс-менеджер, який замовляє воду, бухгалтер, який перераховує вашу зарплатню на карту, прибиральниця, яка витирає пил на вашому робочому столі.

2. Клієнти.

Розділяємо на дві підгрупи: Клієнти зовнішні( ті самі, які купують наш продукт чи замовляють проект) та внутрішні клієнти( наше керівництво та інвестори).

3. Постачальники. Якщо в перших двох групах все логічно-треба дбати про колег та клієнтів, то з постачальниками ми трошки «підвисаємо». Бо в наших реаліях ми звикли до торгу і здешевлення. Жорсткий ринок диктує нам свої не менш жорсткі правила. А тут, певною мірою, треба замислитись про турботу. Так-так, ви не помилилися! Турбота і зацікавленість в прибутках ваших постачальників тут головне.

4. Весь світ!

«Роби добро та кидай його в воду». Будь-який проект має приносити користь світу.

І навіть якщо цієї складової в проекті не передбачено, то давайте домовимося, що якась частина коштів від прибутків з проекту, наприклад, піде в дитячий будинок чи на реконструкцію якоїсь історичної пам’ятки тощо.

Отже, з групами зацікавлених ми визначились. Тепер додамо в цю систему себе. Ми знаходимось десь посередині ,а навколо нас ,як чарівні кульки літають «Світ», «Постачальники», «Клієнти» та « Колеги». Це своєрідна екосистема.

Щоб запустити в дію цей механізм під назвою кармічний менеджмент –ми починаємо з себе.

Ми і є центр, ми є початок.

Щоб отримати те, що ми собі задумали( прибутки, втілення проектів, успіх ) ми маємо дати аванс. Тому всі ці складові( див. групи) є ніщо інакше, як наше дійсне Я. Велике таке Я, вся ця система- є Я.

Але щоб не виникло складнощів в роботі всього цього великого механізму обов’язково необхідно дотримуватися двох досить простих принципів : Повага та чесність! Все.

А далі коли ми починаємо працювати в напрямку ключових факторів нашої системи віддавати та турбуватися/допомагати іншим — це колесо починає працювати.

Ми припиняємо робити те, що не працює! Ми починаємо спостерігати. Бо спостерігання стає змінами.

Ніяка наша дія не проходить безслідно! І всі вони мають свою цінність і повертаються до нас. «Що посієш те й пожнеш»

Як ставитися до проблем на проекті, проблем в команді, які дуже часто виникають?

Ті проблеми та труднощі з якими ми стикаємося — це є наш шлях і наша наука. Не панікуйте, намагайтесь знайти дійсну причину цих проблем, а не її видиму частину.

Нажаль, часто це буває непросто. Ми бачимо достатньо поверхнево і дуже рідко згадуємо, що видима частина айсберга-це найменша його частина.

Буває так, що ми самі стаємо причиною цих негативних змін, а наші внутрішні страхи передаються нашій команді. Це дуже важливо для РМ-а та для будь- якого керівника.

Ми дуже часто не замислюємося про те, що наші емоції, внутрішній настрій-передається команді. А одне маленьке необережне слово, кинуте в повітря, може спалахнути і знайти відгук в кожному з учасників проекту. Ми заспокоїлися і почали роботу над проектом далі, а воно щось не йде…Бо наша команда, або навіть хтось один збився з позначеного шляху. І здається, що причина цих змін ,як на долоні.

Дуже часто ми забуваємо про самокритику. А як показує досвід, часто сам керівник/ РМ може бути слабшою ланкою в ланцюжку.

Тому основне — це не поспішати з висновками.

Ще одна цікавина:« Якщо з вами трапляється те, що ви не любите, припиніть це робити іншим»

Кармічний менеджмент такий кармічний. Тут намішані закони бізнесу і всесвіту, принципи ділової і людської етики. Все те що ми чули раніше про «правило бумерангу» та про «роби добро» і «піклуйся про ближніх».

На самому кінці, кармічний менеджмент радить сіяти нові зернятка. Не забувати ділитися. Це може бути ваша команда і піцца з пивом, коробка цукерок для ваших постачальників, вітання для ваших клієнтів.

Також є поради і для саморозвитку:

Перше і основне-це не припиняти навчатися і розвиватися.

Далі кармічний менеджмент радить нам медитувати. Цих способів медитації дуже багато і певно, кожен обере собі до душі.

Мабуть, в офіційних різновидах медитацій немає такого, як куховарство. А от я медитую таким чином. Сама собі на кухні, замішуючи тісто, випікаючи смаколики, заварюючи ароматний чай.

Ще з основних порад-це займатися йогою та не їсти багато. По можливості відмовитися від тваринної їжі( вже уявляю реакцію РМ-в чоловіків)

Коротко для практикуму раджу взяти один проект, на якому можна провести такий собі експеримент.

Заходимо в МС Project и уважно дивимося. Потім твердо вирішуємо, що успіх цього проекту рівно 100%. Головне в це вірити вам, тоді в це повірить і ваша команда. Є надія, що замовник вірить апріорі.

Необхідно попрацювати з ризиками! Обов’язково. Бо саме оцінюючи об’єктивно ситуацію з проектом ми часто ставимо процент меншим за 100.

Далі беремо 4 наші групи і розмірковуємощо саме доброго/хорошого ми можемо зробити для всіх цих людей. Бажано, щоб ви точно могли поставити мірило успіху для кожного окремо.

Наприклад, інші/цікаві проекти, закордонне відрядження, відпустка, нове залізо, зручне крісло тощо.

Так само робимо с керівництвом і замовником. Залишається весь світ. Яку саме цінність принесе реалізація цього проекту всесвіту? Якщо це екологічний або соціальній проект-все ясно. А якщо це нова іграшка для дітей, які і так багато часу проводять за гаджетами?

Тут треба спробувати проштовхнути якусь благодійну складову або організувати допомогу від бонусів з цього проекту. Саме так радить нам кармічний менеджмент.

Більш того, зробивши це наприкінці проекту — ви сієте зернятка на майбутнє. Пам’ятаєте, ніяка наша дія не проходить безслідно!

Дійте! Не думайте про себе особисто. Думайте про тих, хто поряд з вами в проекті.

Я думаю, що для того, щоб практикувати кармічний менеджмент не обов’язково приймати всі його принципи, як догму. Достатньо залишатися людиною.

Так, треба бути чесним, насамперед з собою.

Так, треба бути опорою для своєї команди.

Не забувати про тих, кому складніше, ніж нам і приймати участь в благодійності.

Так, з людьми складно, так іноді вони бувають не стерпними. Але треба давати людству шанс. І кому це робити, як не РМ-у

Впевнена, деякі індивідууми вас ще здивують!

Добавить статью в каталог статей textbox